Vklad na VIA INVEST +1 639 CZK (64€), prodej 1 akcie Frontier Communications (FTR)

23 Čvn

Vklad na VIA INVEST netřeba komentovat, v podstatě se bude jednat o měsíční vklad do P2P půjček a to buď Mintos nebo VIA INVEST. Rozdělení zatím udržuji na stejné úrovni, ale vzhledem k diverzifikaci později do Mintosu vložím více.

VIA INVEST 5 376 CZK 210 €
Mintos 4 915 CZK 192 €

 

AKCIE

Nastal čas začít prodat všechny akcie z prvního nákupu, který opravdu nebyl úspěšný a je nutno to brát jako ponaučení. Nebo minimálně všech, které jsou vedené na burze NASDAQ (NDQ), abych příští rok nebyl nucen platit znovu poplatek za burzu ve výši 2,5€. Prodej budu realizovat postupně, neboť je zde opět poplatek dalších 13 CZK za prodej.

Jedná se o:

  • Frontier Communications (FTR)
  • CSI Compressco LP (CCLP)
  • Wheeler Real Estate Investment Trust Inc (WHLR)

Nastalo v podstatě vše co jsem v prvním článku zmínil jako rizika. Cena akcií neustále klesala a společnosti přestali vyplácet dividendy (kromě tedy CSI Compressco LP, ale zde je zisk +3,95 CZK, tedy netřeba ani hodnotit).

Výsledek držení akcie Frontier Communications (FTR) po roce je tedy ztráta:

Dodatek k celkovému výsledku v Kč, citována nápověda z DEGIRA:

„Celkový výsledek zobrazuje výnos vyplývající ze všech transakcí v určitém produktu. To zahrnuje výkon samotného produktu, obdržené dividendy, transakční poplatky a zisk/ztráta plynoucí z kurzových rozdílů u pozic v cizích měnách.“

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *